Ana Sayfa

Kullanım Şartları

Sitemizi ziyaret etmekle siteyle ilgili olarak Aslihan.Net'in belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız vardır.

RİSK VE SORUMLULUK
Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Aslihan.Net, sitede arıza, hata ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti etmemektedir. Aslihan.Net sitesinden edindiğiniz bilginin (özellikle yanlızca bilgilendirme amaçlı hazırladığımız Ankara Mekanları ve Gezi Notları sayfalarımızda yer alan bilgiler), bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir.

FİKRİ HAKLARI
Bu sitedeki tüm Fikri Haklarının sahibi Aslihan.Net'e aittir. Aslihan.Net'in izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya Aslihan.Net, hizmetleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.

MARKA
"ASLIHAN" ismi tescil edilmiştir. Bu nedenle yazılı izin olmadan logomuz, hizmetlerimiz, web adresimizi kullanamazsınız.

HİZMETLER VE FİYATLAR
Aslihan.Net, daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Yeni hizmetler eklenebileceği gibi hizmetlerde değişiklik olabilir. Sizin sitemizi görüntülediğiniz tarihte sitedeki hizmetlerimizin teknik özellikleri, paket fiyatları, hizmet kapsamı, kampanyalarla ilgili bilgiler güncel olmayabilir.

İLETİŞİM
Aslihan.Net'e iletişim bölümünden, müşterimizseniz üye girişi yaparak bize ulaşabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR
Aslihan.Net sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Aslihan.Net dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Aslihan.Net sayfalarını gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

TANIMLAMALAR
Fikri hak; fikir ürünlerini koruyan haklara verilen genel addır. Bu ürünler insan zekası ile ortaya çıkan; edebiyat ve sanat eserleri, bilgisayar programları, buluşlar, tasarımlar, vb. ürünleri kapsar. Fikri hak, fikir ürünlerinin sahipleri için, ürünlerinden diğer kişilerin yararlanmasına izin verme ve haksız yararlanılmasını önleme hakkı olarak yorumlanmaktadır.

Markalar; Benzer ürünleri ya da hizmetleri başkalarının ürünleri ya da hizmetlerinden ayırt etmek üzere ürün ya da ambalajı üzerine konulan ya da belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan tanıtıcı işaret, marka olarak tanımlanmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aslihan.Net Kullanım Şartları üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.