Ana Sayfa

Garanti Politikası

Hizmet kalitemizi sürekli kılmak, kaliteli, kesintisisiz ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile memnuniyetinizi garantiliyoruz.

15 Gün Geri Ödeme Garantisi
Aslihan.Net, bulundurma hizmeti (web hosting) hizmeti satın alan müşterilerine, 15 gün koşulsuz para iade garantisi vermektedir. Bu 15 günlük süre, müşteri hesabının açılması ile başlar ve taahhüt edilen sürenin geçmesiyle son bulur. Müşteri bu süre içerisinde yazılı olarak (e-mail ya da faks yoluyla) hesap iptali başvurusunda bulunursa, iptali başvurusunun ardından müşteri hesabı derhal kapatılır ve yapılan bütün tahsilatlar eft/havale yoluyla (2 TL EFT ücreti kesilerek) müşterinin bildireceği bir hesaba yatırılır.

Sınırlamalar
Müşteri hesabının Hizmet Sözleşmesi'nde belirtilen durumlardan kaynaklanan sebeplerle askıya alınması durumunda, 15 gün geri ödeme garantisi geçerli değildir.

%99.8 Servis Sürekliliği Garantisi
Müşterilerimizin hizmet kalitemiz ve sürekliliğimiz hususunda kendilerini güvende hissedebilmeleri için %99.8 servis sürekliliği garantisi verilmektedir.

Sınırlamalar
Internet işlemlerde sık sık problemlerle karşılaşılabilmektedir. Web sitenize ve diğer servislere, Aslihan.Net sunucularından kaynaklanmayan problemler nedeniyle ulaşamadığınız zamanlar olabilir. İnternet hizmetinizi aldığınız internet servis sağlayıcınızdan veya ISS'niz ile Aslihan.Net arasındaki altyapı ve routing problemlerinden kaynaklanan bağlantı yavaşlıkları ve hatta kopmaları yaşanabilir. Bu türden sebeplerden ortaya çıkan problemlerden Aslihan.Net sorumluluk kabul etmemektedir.

Aslihan.Net gerektiği zamanlarda sunucular ve network donanımları üzerinde çeşitli bakımlar yapmaktadır. Bu tür sistem bakımları (Cpanel) kontrol paneli ve Müşteri Destek aracılığıyla müşterilerimize duyurulacaktır. Bu tür bakımlar sırasında meydana gelen servis kesintileri, servis sürekliliği garantisi kapsamında değildir.